logo

Sabit Papuçlu Sineklik

Sabit sinekliğin diğer modellere göre kullanımı farklıdır. Yerine göre küçük çocuklar için tehlike oluşturabilecek kapı ve pencereler için idealdir. Çocukların camdan veya balkondan sarkıp düşmesini engelleyen en basit tedbirlerden biridir. Ev ve işyerlerinin sürekli havalandırma sağlayan pencerelerinde de sabit sineklik daha yaygın biçimde uygulanmaktadır.

Banyo, tuvalet pencereleri için özellikle tercih edilir. Alt ve üst kısımlardaki tırnaklar sinekliğin basitçe takılıp çıkarılmasını sağlarken, rüzgardan etkilenip düşmesini engeller. Sabit sineklik adında geçtiği gibi bulunduğu zemine adeta çivilenmiş değildir. Gerektiğinde çıkarılıp temizlenebilir. Takılıp çıkarılma kolaylığını da sistemindeki tırnaklar sağlar. Sinekleri engelleyen kısımda alüminyum tel ya da fiberglas tül seçenekleri mevcuttur.

Sabit sineklik kullanım araçlarına göre de farklı modellere ayrılır. Tırnaklı ve pimli sabit sineklik en çok kullanılandır. Dış yüzeyinde panjur ve korkuluk gibi engelleyici unsurlar bulunan plastik pencerelerde az yer kaplayan pimli sabit sineklik uygulanır.

SİNEKLİK RESİMLERİNİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ

Sabit Papuçlu Sineklik
Sabit Papuçlu Sineklik
Sabit Papuçlu Sineklik
Sabit Papuçlu Sineklik