logo

Zeytinburnu Sineklik Sistemleri

Haber Detayı

Sineklik modelleri konusunda, farklı farklı türlere imza atan ve zengin renk seçeneğiyle müşterilerin en çok tercih ettiği firmayız. Her zaman firma olarak, dürüst temeller üzerinde durmaktayız. İşinde uzman ve tecrübeli bir ekiple yolumuza devam etmekteyiz. Tüm sineklik modelleri yanında küpeşte, cam balkon, kepenk gibi yapı sistemleri de üretiyor ve montajını yapıyoruz.

Tüm üretimini ve montajını yaptığımız ürünleri uygun ödeme seçenekleri ile müşteriye yansıtıyoruz. Tüm ürünleri kendi firmamız yaptığı için hem kaliteli bir iş ortaya koyuyor hem de kaliteli ürünler piyasaya çıkartıyoruz. Müşterimizin istekleri doğrultusunda hareket ediyor ve yenilikçi fikirlere sağduyulu yaklaşıp fikirleri geliştirmeye çalışıyoruz. Müşterinin isteyecekleri yanında, tecrübeli olduğumuzdan dolayı fikir önerilerinde bulunuyor ve fikirleri geliştirmeye çalışıyoruz.

Müşteriyle ortak sineklik modelleri

Müşteri ile birlikte çalışmaya özen gösteriyoruz. İşlerimizin hepsinde müşterilerimizin fikirlerini dinliyoruz. Tüm işler sonucunda, müşterinin memnuniyetini öncelik tanıyoruz. İşlerimizi, sonuç odaklı bir şekilde yürütüyoruz. Bakım istemeyen, renk seçenekleri bulunan, ses yapmayan ürünleri üretmeye ve montajını yapmaya çalışıyoruz. Müşteriyle ortak çıkardığımız sineklik modelleri şunlardır:

Sineklik modellerinin avantajları

Firma olarak başarılı sineklik modelleri ve yapı sistemleri üretiyor ve montajını yapıyoruz. Bundan dolayı, farklı farklı sineklik modelinin avantajlarını sizlere sunuyoruz. Evinizde canlı hayvan besliyorsunuz ve bunun dışarıya çıkmasını engellemek istiyorsanız çelik tellerden oluşan Kedi Sineklik tercih etmeniz gerekmektedir. Müşteriler tarafından yoğun olarak kullanılan ve bizim de firmamızda en çok ürettiğimiz ürünlerin başında Plise Sineklik gelmektedir. Cam balkonlarda kullanılan ve katlanır, eşiksiz ve sürme modelleri bulunan

Cam Balkon Sineklik müşterilerimiz tarafından beğenilen bir başka üründür. Hem kapıda hem de camda kullanılan kolay bir ürün olan Kedi Sinekligi müşterilerin aradığı sineklik modellerinden bir tanesidir.Tüm sineklik modellerimizde revizyon hakkı tanınmaktadır. Zaten ürünleri yerinde ölçü ve katalog eşliğinde ürün seçtiğimizden dolayı müşterilerin memnun kalacağını düşünmekteyiz. Zeytinburnu’nda yaşamakta olan müşterilerimizden de olumlu bildirimler alıyor ve çalışmaktan gurur duyuyoruz. Sineklik modellerinde sınır tanımıyor ve kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

Foto Galeri