logo

Kartal Sineklik Fiyatlari

Haber Detayı

Kartal Plise Sineklik Fiyatlari Firma olarak tüm sineklik modellerini kendi üretim yerinde çıkartmaktayız. Sineklik modellerimizi farklı farklı yerlerde bayilerimizle paylaşıyoruz. Model olarak müşterinin önerisini dinliyoruz. Genel olarak bünyemizde ürettiğimiz farklı renk seçeneklerine sahip sineklik modelleri şunlardan oluşmaktadır

1. Kedi Sineklik: Evde beslediğimiz kedi, köpek veya papağan gibi hayvanların dışarıya çıkmaması için çelikten ürettiğimiz sineklik modelidir. 2. Plise Sineklik: En çok kullanılan modeldir. Pencere ve kapılarda kullanılır. Dikey, Yatay ve Duble olarak üretimini yapıyoruz. 3. Kedi Sinekligi: Kullanım konusunda sizi yormayan bir modeldir. Alüminyum profilden oluşmaktadır. Herhangi bir bozulma olmaz. 4. Menteşeli Sineklik: Genel itibariyle kapılarda kullanılır. Kapı gibi açılır kapanır. Takıp çıkarılır olduğundan kullanışlıdır. 5. Karavan Sineklik: Karavan araçlara takılan sineklik modelidir. Karavan sürenler yaz kış tercih ederler. 6. Cam Balkon Sineklik:

Kartal Sineklik Fiyatlari Katlanır olarak ürettiğimiz sineklik sistemidir. Balkonları olanların vazgeçilmez ürünüdür. Bu modellerden ayrı olarak, sabit, içe açılır, plaj, sürme gibi sineklik modellerimiz bulunmaktadır. Hepsini uzman ekibimiz yapmaktadır. Müşteriyi zora sokmayacak fiyat tablosuyla hareket etmekteyiz. Hızlı iş bitirme süreciyle müşteriyi memnun etmek ilk öncelikli amacımızdır.

Foto Galeri