logo

Avcilar Sineklik

Haber Detayı

Sineklik Sistemleri, Avcılar bölgesinde yer alan tüm mahalle ve sokaklara sineklik hizmeti sunuyor. Avcılar’da bulunan ev ve iş yerlerine istek olursa, plise, sürme sinekligi , stor ve kedi sineklik modelinde ürünleri müşterileriyle buluşturuyoruz. Kaliteli ürünler çıkartarak en uygun fiyatı müşteriye yansıtıyor ve bu amaç doğrultusunda ilerliyoruz.

Plise Sineklik Sistemleri, sineklik sistemlerini kendisi imal ettiği için Avcılar bölgesinde lider olarak bilinmektedir. Ayrıca Sineklik, imal ettiği sineklik sistemlerinin toptan satışını da yapmaktadır. Müşteri nasıl sineklik sistemi istiyorsa ona göre çözüm üretmekte ve uygun tablolar çıkartmaktadır. Sineklik müşterinin dostu Sineklik Sistemleri olarak, müşterilerimizi dost olarak tanıyoruz.

Yaptığımız ve taktığımız tüm sineklik modellerini kendi evimize takar gibi takıyoruz. Bundan dolayı; ekonomik olarak uygun fiyatlar, kedi sinekligi modelleri olarak kaliteli ürünler çıkartıyoruz. Müşteri konusunda uzman ve tecrübeli bir ekiple yola yürüdüğümüzden iletişim ve güven sorunu da yaşamıyoruz. Müşteriyle beraber çalıştığımızdan dolayı sineklik modellerinde en iyisini müşteriye sunuyoruz.

Foto Galeri